Art Frames

ПІДРАМНИКИ

Широкий вибір підрамників та ґрунтованих полотен на підрамниках

Пропонуємо широкий вибір підрамників, а також ґрунтовані полотна на підрамниках.
Для виготовлення наших виробів використовується високоякісна деревина, яка просушена в сушильних камерах конвекторної системи до 8-10% вологості. Профіль для підрамників виготовлений на сучасному обладнанні по зрощуванню деревини, що надає їм пружності та запобігає деформації виробів.

Ми пропонуємо підрамники 3 видів:
звичайний підрамник, без кілків: розмір профіля 18х45/22×55мм
підрамник на кілках: розмір профіля 18х45мм
підрамник на кілках: розмір профіля 22х55 мм

Усі підрамники можуть бути як стандартних розмірів, так і виготовлятись на індивідуальне замовлення. Крім того, великі підрамники, виготовлені з профіля розміром 22х55 мм, мають центральну перемичку, яка запобігає викривленню і надає пружності таким виробам.

Для зручності та мобільності клієнти можуть замовити готовий підрамник, або розбірний, що формується з модулів.

Також можливо придбати саму планку 18х45 та 22х55 довжиною 3м.

Розміри модулів, з яких складається підрамник, збільшуються з інтервалом 5 см, починаючи від 0,20 м до 1,80 м, що надає широку можливість вибору у формуванні підрамників різних розмірів. 

Грунтоване полотно на підрамнику – пропозиція клієнтам, яких цікавить продукція мистецького спрямування.

Полотно ґрунтується і натягується на підрамник за традиційною технологією, що передбачає використання ручної праці. Цей процес складається з кількох етапів.
Спочатку полотно натягується на підрамник, потім покривається желатином 3-4 рази, після цього ретельно ґрунтується спеціально розробленою сумішшю на акриловій основі. В результаті отримуємо справжнє задоволення художника процесом його творчості.

Ми пропонуємо ґрунтоване полотно з бавовни та з натурального льону: полотно з бавовни (двонитка), яке здебільшого використовується на звичайних підрамниках без кілків, полотно з льону (100%), дрібнозернисте полотно з льону (100%), середньозернисте полотно з льону (100%), крупнозернисте. Полотно з льону натягується на підрамники з кілками.